KAYIT    İLETİŞİM
EN İYİ FİYAT
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz & Batum Turu:
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz & Batum Turu:
 • 1 Gece 2 Gün Karadeniz & Batum Turu:
 • Batum
 • Trabzon
 • Ayder Yaylası
 • Rafting
 • Çamlıhemşin
 • Doğa ve Eğlence

 1. TUR TARİHLERİ
  1.TUR : 09 - 11 EYLÜL 2022
  2. TUR : 16 - 18 EYLÜL 2022

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
VAN – ERCİŞ – PATNOS – AĞRI – ERZURUM – TRABZON 1. gün programını görmek için tıklayınız

Van Merkezde bulunan buluşma noktamızda Saat 19.30’da siz değerli misafirlerimiz ile buluştuktan sonra Trabzon yolculuğumuza başlıyoruz. Yer yer müzikler ve rehberimizin geçtiğimiz bölgeler hakkında anlatımıyla keyifli bir yolculuk deneyimi yaşıyoruz.

2.

Gün
TRABZON – UZUNGÖL – AYDER YAYLASI 2. gün programını görmek için tıklayınız

Güne Trabzon Merkezde Alacağımız açık büfe kahvaltımızla başlıyoruz. Trabzon’a gelen Komnenos ailesi tarafından Kilise olarak yaptırılan, sonrasında cami ve savaş dönemine hastane olarak kullanılan Ayasofya Müzesini geziyoruz. Rehberimizden Trabzon Ayasofya’da bulunan eski ahit ve yeni ahitten hikayeler anlatılan kabartma ve fresklerin hikayelerini dinliyoruz. Ardından trabzon’da Ulu Önder Atatürk’ün Trabzon’u ziyaretleri esnasında kullandığı ve sonra halk tarafından satın alınıp kendilerine hediye edildiği köşkü gezeceğiz. Atatürk Köşkü; Mustafa Kemal Atatürk’ün vasiyetini yazdığı yer olarak önemini korumaktadır. Bulunduğu konum ve mimarisi itibariyle bizleri kendine hayran bırakacak olan Atatürk köşkünü gezdikten sonra. Trabzon’un Of ilçesinden geçerek Çaykara‘ya geliyor ve buradan Uzungöl’e çıkıyoruz. Deniz seviyesinden 1090 m yükseklikte bulunan Uzungöl, dik yamaçları ve muhteşem orman örtüsü ile Alplerin güzelliğini geride bırakmaktadır. Vadinin ortasında bulunan ve yamaçlardan düşen kayaların Haldizen Deresi’nin önünü kapatmasıyla oluşmuş göl,“Uzungöl” olarak bilinir ve çevreye aynı ad verilmiştir. Özellikle yakınındaki “Şerah” köyünün yöreye uygun tarzda yapılmış eski ahşap evler, doğanın güzelliğini tamamlar özelliktedir. Karadeniz’in en meşhur gölü olan Uzungöl çevresinde yapacağımız gezimiz ardından Fırtına Vadisine ulaşıyoruz. Çamlıhemşin’den hareketle Hala Köyünden adını alan Hala Deresi boyunca ilerleyerek Ayder Yaylasına ulaşıyoruz. Yaylaların sultanı olarak adlandırılan ve kaplıcalarıyla ünlü Ayder Yaylasını gezip bol bol fotoğraf çekebileceğimiz, bölge insanıyla doğrudan diyalog kurabileceğimiz, serbest zamanımızın ardından programımızı sonlandırıyoruz. Konaklama: Ayder Konak Otel

3.

Gün
BATUM 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde Alacağımız açık büfe kahvaltımız ardından. Dileyen misafirlerimiz ile Eko Tur Programına çıkıyoruz.(Palovit Şelalesi – Zil Kale – Şen Yuva Köyü – Şimşir Ormanları) Eko tur gezimiz ardından Batum’a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Muhteşem Karadeniz Manzarası Eşliğinde Batum’a ulaşıyoruz. Batum şehri Acara Özerk Bölgesinin Başkenti olma özelliğini taşıyor. Şehir gezimize Orta Camiiden başlıyoruz. Osmanlı döneminde inşaa edilmiş ve çevresinde Müslüman Gürcüler ve Türklerin yerleşmiş olduğu Orta Camiini gezdikten sonra Modern Yüzüyle biranda karşınıza çıktığında etkisini üzerinizden atamayacağınız, Venedik St. Sebastian Meydanının bir kopyası olan Piassa Meydanına ulaşıyoruz. Fotoğraf Molamızın ardından Avrupa Meydanına doğru Batumun ara sokaklarında tarihi evlerin arasında yürüyüş yapıyoruz. Yürüyüşümüz sonrasında Avrupa Meydanına ulaşıyor ve Medea’nın hikayesini dinliyoruz. Gürcistan Ulusal bankasını- Anayasa Mahkemesini- Acara Özerk Hükümet binasını- Özel Yapıları Koruma Binasını- Eski Postahane Binasını görüp fotoğrafladıktan sonra Poseidon Çeşmesinin bulunduğu Opera Meydanına geçiyoruz. Poseidon çeşmesi ve Opera Binası çevresindeki fotoğraflarımızı da çektikten sonra ölümsüz bir aşk hikayesinin neticesi olan Ali Nino Heykelini Fotoğraflıyoruz. Ali nino heykelini fotoğrafladıktan sonra Batum sahilinde Serbest zaman veriyoruz. Birbirinden keyifli kafelerin ve yürüyüş alanlarının bulunduğu Batum sahilinde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ayrıca dünyanın en büyük Dönme Dolaplarından olan Batum Dönme dolabına binebilir. Teleferik’e binerek tüm batumu ayaklarınız altında hissedebilirsiniz. Batum’daki Serbest zamanımızın ardından AKŞAM 19.00’DA BATUMDAN ÇIKIP VAN DÖNÜŞ YOLCULUĞUMUZA BAŞLIYORUZ.

DAHİL OLANLAR:
✔ 1 Gece Otel Konaklaması ✔ Yurtiçi & Yurtdışı Ulaşım ✔ Profesyonel Lisanlı Rehberlik ✔Yurtiçi & Yurtdışı Zorunlu Seyahat Sigortası ✔ 1 Akşam Yemeği ✔ 2 Sabah Kahvaltısı ✔ Araç İçi İkramlar ✔ Milli Park Giriş Ücretleri ✔ Araç İçi İkramlar ✔ Kapital Turizm Güvencesi ve Refakati

HARİÇ OLANLAR:
► Öğle Yemekleri ► Müze Örenyeri Giriş Ücretleri ► Batum Giriş Ücreti (150 TL) ► Eko Tur (100 TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

➖➖ÖNEMLİ NOTLAR➖➖

▶️ Yol Güzergahındaki Şehirlerden Şehrin Çevre Yolundan Misafirlerimizi Alabiliriz. Van Merkez dışında Şehrin içine giremiyoruz. Dönüşte de aynı şehirlerden geçiyoruz.

▶️ Konaklayacağımız Oteller Ayder Konak Otel – Trabzon Arsin Arsen Oteldedir.

▶️ GÜRCİSTAN PASAPORT VEYA VİZE İSTEMİYOR FAKAT NÜFUS CÜZDANLARINIZIN YENİ OLMASI GEREKMEKTEDİR.18 Yaş Altı Misafirlerimizin anne ve babasıyla tura katılabilirler. ebeveyni yanında olmayan 18 yaş altı misafirlerimiz noterden vekaletname almaları gerekmektedir, ayrıca Çocukların kimliklerinde mutlaka Fotoğraf OLMALI. EHLİYET veya PERSONEL KİMLİKLERİ GEÇERSİZDİR.

▶️ Turumuzda Teleferik-Zipline gibi Etkinlikler Grubun İsteğine Göre Eklenmektedir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#9
LOKASYON:
Karadeniz & Batum (Van - Erciş - Patnos - Ağrı çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Van Devlet Tiyatrosu, Erciş, Patnos, Ağrı
BİTİŞ:
Tur bitiminden Misafirlerimizi Güzergah Üzerinde Diledikleri Yere Bırakıyoruz. Güzergah dışına kesinlikle ÇIKILMAMAKTADIR.
İPTAL POLİTİKASI:
Acenta gerekli gördüğü durumlarda müşteriye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından iki gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edilebilir. Acente Tarafından İptal Edilen Turun Ücreti Müşteriye kesintisiz iade edilir. Müşteri Tarafından Talep Edilen İptaller ve tarih değişikliklerinde ise Tur hareket tarihinden 04 gün önce yapılan iptallerde Turun total ücretinin %40 ı, 03 gün önce olan iptallerde Turun Tüm Ödemesi müşteriden tahsil edilir ve İADE EDİLMEZ. Müşteri satın aldığı turu gezinin başlamasından 02 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Uçaklı turlarda tur tarihinin 20 gün öncesi ve daha sonraki iptallerde hiçbir mazeret kabul edilemez. Müşteriden Tüm Ödemeler Tahsil Edilir.

TARİH VE FİYATLAR

1.500TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

1 Gece 2 Gün Karadeniz & Batum... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
(545) 432 32 65
Şerefiye Mah. Ordu Cad. No: 50 VAN
    İPEKYOLU/VAN
2382
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.