KAYIT    İLETİŞİM
  • Günübirlik Doğubayazıt Turu: Tüm Heybetiyle İshakpaşa Sarayını, Ağrı Dağı'nı Seyre Doyamayacağız.
  • Günübirlik Doğubayazıt Turu: Tüm Heybetiyle İshakpaşa Sarayını, Ağrı Dağı'nı Seyre Doyamayacağız.
  • Günübirlik Doğubayazıt Turu: Tüm Heybetiyle İshakpaşa Sarayını, Ağrı Dağı'nı Seyre Doyamayacağız.
  • Günübirlik Doğubayazıt Turu: Tüm Heybetiyle İshakpaşa Sarayını, Ağrı Dağı'nı Seyre Doyamayacağız.
  • ishakpaşa sarayı
  • van kedi evi
  • ağrı dağı
  • doğubayazıt çarşısı
  • muradiye şalelesi
  • şeytan köprüsü
Tüm Heybetiyle İshakpaşa Sarayını, Ağrı Dağı'nı Seyre Doyamayacağız.

➖➖ TUR PROGRAMI➖➖


08.00’da Van Kültür Sarayı Önünden Hareket ile bir gözü deniz mavisi bir gözü kehribar sarısı gözleri ile efsanelere konu olmuş bembeyaz tüyleri ile adeta bir kartopunu anımsatan Van kedilerini görmek üzere Van Kedi evini ziyaret ediyoruz. Yavru kedileri ellerimiz ile besleme imkanına da sahip olacağımız VAN KEDİ EVİ gezimiz ardın. Turumuza Eğlenceli müzikler ve yer yer rehberimizin anlatımlarıyla yan yana şelalelerden oluşan, lokman hekim’in ölümsüzlük reçetesini bu suya düşürdüğüne inanılan MURADİYE ŞELALESİ yolculuğuyla devam ediyoruz. sallanan köprüsünün ayrı bir güzellik kattığı, yan yana şelalelerin oluşturduğu görsel şölen manzarasında çay ve kahvelerimizi yudumluyoruz. Muradiye şelalesinde yorgunluk kahvelerimiz ardından. AĞRI DAĞI SEYİR PLATFORMU’na Doğru Yolculuğumuza devam ediyoruz. Tarihin unutulmaz savaşlarından birine sahne olan çaldıran ilçesinden geçerken rehberimizden Çaldıran Savaşının bir başka yüzü olan Firuze Hatun Hikayesini Rehberimizden Dinliyoruz. Dünya Tarihinin 2. Başlangıcı olduğuna inanılan ve Nuh’un gemisinin durak noktası olduğuna inanılan, ihtişamıyla, takke buzulları, 12 ay erimiyen karı ile oluşturduğu güzelliği, tarihi ve dini önemiyle Tüm dünyanın dikkatini üzerinde toplayan ağrı dağını fotoğrafladıktan sonra son dönemin en ihtişamlı saray külliyelerinden olan hikayelerinin kabartmaları, süslemeleri ve taşlarıyla bizlere aktaran, kartal yuvası İshakpaşa sarayını rehberimiz eşliğinde geziyoruz. 17.Yy.’da yapılmasına karşın dünyanın ilk kalorifer ısıtma sistemine sahip olan, her noktası ayrı bir gizem ayrı bir güzelliğe sahip İSHAKPAŞA SARAYI gezimizi de tamamladıktan sonra irandan gelen ürünlerin satıldığı, doğubeyazıd ticaretinin kalbi DOĞUBEYAZID PASAJLARI’nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Teknolojiden giyime kadar her türlü ürünü en ucuza bulabileceğiniz pasaj gezimiz ardından VAN dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Vana varışımızın ardından siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. Bir sonraki KAPİTAL TURİZM organizasyonu ve turunda GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE


DAHİL OLANLAR:
✔ Sabah Kahvaltısı ✔ Ulaşım ✔ Lisanslı Rehberlik ✔ Seyahat Sigortası ✔ Kedi evi & Muradiye Şelalesi Giriş Ücreti ✔ Araç İçi İkramlar ✔ Kapital Turizm Güvencesi & Refakati

HARİÇ OLANLAR:
✔ ÖĞLE YEMEKLERİ ✔ İSHAKPAŞA SARAYI GİRİŞ ÜCRETİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#10
LOKASYON:
İshakpaşa Sarayı
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı ( Araç İçi)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Van Devlet Tiyatrosu
BİTİŞ:
Tur bitiminden Misafirlerimizi Güzergah Üzerinde Diledikleri Yere Bırakıyoruz. Güzergah dışına kesinlikle ÇIKILMAMAKTADIR.
İPTAL POLİTİKASI:
Acenta gerekli gördüğü durumlarda müşteriye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından iki gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edilebilir. Acente Tarafından İptal Edilen Turun Ücreti Müşteriye kesintisiz iade edilir. Müşteri Tarafından Talep Edilen İptaller ve tarih değişikliklerinde ise Tur hareket tarihinden 04 gün önce yapılan iptallerde Turun total ücretinin %40 ı, 03 gün önce olan iptallerde Turun Tüm Ödemesi müşteriden tahsil edilir ve İADE EDİLMEZ. Müşteri satın aldığı turu gezinin başlamasından 02 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Uçaklı turlarda tur tarihinin 20 gün öncesi ve daha sonraki iptallerde hiçbir mazeret kabul edilemez. Müşteriden Tüm Ödemeler Tahsil Edilir.

TARİH VE FİYATLAR

850TL

1 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Doğubayazıt Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
(545) 432 32 65
Şerefiye mahallesi Zerbank Sokak No:21
    İPEKYOLU/VAN
2382
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.