KAYIT    İLETİŞİM

Günübirlik Vangölü ve Çevresi Turu

İYİ SEÇİM!
 • Günübirlik Vangölü ve Çevresi Turu: Tarihi, Kültürü, Doğasıyla Vangölü ve Çevresini Keşfe Çıkıyoruz.
 • Günübirlik Vangölü ve Çevresi Turu: Tarihi, Kültürü, Doğasıyla Vangölü ve Çevresini Keşfe Çıkıyoruz.
 • Günübirlik Vangölü ve Çevresi Turu: Tarihi, Kültürü, Doğasıyla Vangölü ve Çevresini Keşfe Çıkıyoruz.
 • vangölü
 • Akdamar Adası
 • Tatvan
 • Tatvan Nemrut Daği
 • Ahlat Selçuklu Mezarlığı
 • Ahlat
Tarihi, Kültürü, Doğasıyla Vangölü ve Çevresini Keşfe Çıkıyoruz.

   TUR PROGRAMI

    07.30’da Van Kültür Sarayı Önünde siz değerli misafirlerimiz ile buluşarak Gevaş ilçemize doğru hareket ediyoruz. Hareket ettikten sonra araç içinde Sizler ile tanışarak ve Turumuz ile ilgili bilgiler verdikten sonra Gevaş iskelesinde bizi bekleyen özel teknelere binerek Van gölünün masmavi sularında yarım saatlik keyifli bir tekne yolculuğu ardından AKDAMAR ADASINA varıyoruz. Rehberimizden tarih boyunca bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış Akdamar adası tarihini, isim efsanesini ve AKDAMAR KİLİSESİNDE bulunan fresk ve kabartmaların hikayelerini rehberimizden dinliyoruz. Badem ağaçlarının oluşturduğu görsel şölen, özgürce dolaşan tavşanların oluşturduğu doğal güzellikler, Akdamar Kilisesinin inanılmaz mimarisi sizleri bambaşka dünyalara götürecektir. Akdamar gezimiz ardından öğle yemeğimizi alacağımız Bitlis Tatvan İlçemize doğru yolculuğumuz sırasında her noktasında farklı bir renk’e bürünen vangölünün oluşturduğu görsel şölen ve bölgenin doğal güzellikleri seyriyle Tatvan yolculuğumuza devam ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından vangölünün oluşumunun başlıca sebebi olan ve henüz bir çok noktası keşfedilmemiş dağ NEMRUT KRATER GÖLLERİ DAĞI’na yolculuğa başlıyoruz. İsmini kral nemruttan alan ve üzerinde buhar bacaları ve doğal gölleriyle ve endemik bitki türleriyle süslü nemrut krater dağı keşfine başlamak üzere bizleri bekleyen özel transfer araçlarımız ile yola çıkıyoruz. Nemrut Krater Gölü gezimizin ardından bir sonraki durağımız. Adeta bir açık hava müzesi olan AHLAT SELÇUKLU MEZARLIĞI’na doğru hareket ediyoruz. Dünyanın En Büyük Türk – islam Mezarlığı ziyaretimizin ardından dünyada nadir yapı sitiline sahip ahlat kümbetlerinin en özel örneği olan ve dünyada sadece iki noktada bulunan EMİR BAYINDIR KÜMBETİni ziyaret ediyoruz. Bir sonraki durağımız bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış olan mağara evleriyle ESKİ AHLAT ANTİK KENTİni geziyoruz. Ahlat gezimiz ardından vangölünün güzelliğini ve kokusunu içimize derin derin çekeceğimiz Bitlis ADİLCEVAZ sahilinde yorgunluk kahvelerimizi alıyoruz. Kahvelerimizi yudumlarken Keyifli bir sohbete başlıyoruz. Günü Adilcevaz sahilinde tamamladıktan sonra Erciş İlçemizden de geçerek Van gölü çevresi keşfimizi tamamlıyoruz. Sizleri Van’da ki buluşma noktamızda uğurlayarak. Bir Sonraki KAPİTAL TURİZM Organizasyonunda görüşmek üzere.


   DAHİL OLANLAR:
   • ARAÇ İÇİ SANDWİCH İKRAMI • TEKNE ÜCRETİ • LİSANSLI REHBERLİK • SEYAHAT SİGORTASI • NEMRUT DAĞI EKSTRA TRANSFERİ • KAPİTAL TURİZM REFAKATİ

   HARİÇ OLANLAR:
   • AKDAMAR ADASI GİRİŞ ÜCRETİ • ÖĞLE YEMEĞİ

   YORUMLAR

   İlk yorumu siz yapın   EK BİLGİLER


   AKTİVİTE DETAYLARI
   AKTİVİTE KODU:
   #11
   LOKASYON:
   Vangölü ve Çevresi
   YEMEK:
   1 Sabah Kahvaltısı ( Araç İçi)
   ULAŞIM
   Otobüs    Minibüs, Van   
   BULUŞMA:
   Van Devlet Tiyatrosu
   Edremit
   Gevaş
   BİTİŞ:
   Tur bitiminden Misafirlerimizi Güzergah Üzerinde Diledikleri Yere Bırakıyoruz. Güzergah dışına kesinlikle ÇIKILMAMAKTADIR.
   İPTAL POLİTİKASI:
   Acenta gerekli gördüğü durumlarda müşteriye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından iki gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edilebilir. Acente Tarafından İptal Edilen Turun Ücreti Müşteriye kesintisiz iade edilir. Müşteri Tarafından Talep Edilen İptaller ve tarih değişikliklerinde ise Tur hareket tarihinden 04 gün önce yapılan iptallerde Turun total ücretinin %40 ı, 03 gün önce olan iptallerde Turun Tüm Ödemesi müşteriden tahsil edilir ve İADE EDİLMEZ. Müşteri satın aldığı turu gezinin başlamasından 02 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Uçaklı turlarda tur tarihinin 20 gün öncesi ve daha sonraki iptallerde hiçbir mazeret kabul edilemez. Müşteriden Tüm Ödemeler Tahsil Edilir.

   TARİH VE FİYATLAR

   1.250TL

   1 Gün

   en düşük kişi başı

   SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

   Günübirlik Vangölü ve Çevresi... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

   İLETİŞİM

   [email protected]
   (545) 432 32 65
   Şerefiye mahallesi Zerbank Sokak No:21
       İPEKYOLU/VAN
   2382
   Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.