KAYIT    İLETİŞİM
EN İYİ FİYAT
 • Günübirlik Mardin Turu: Van Çıkışlı Günübirlik Mardin Turuyla Mezopotamya Keşfine Hazır Olun
 • Günübirlik Mardin Turu: Van Çıkışlı Günübirlik Mardin Turuyla Mezopotamya Keşfine Hazır Olun
 • Günübirlik Mardin Turu: Van Çıkışlı Günübirlik Mardin Turuyla Mezopotamya Keşfine Hazır Olun
 • Günübirlik Mardin Turu: Van Çıkışlı Günübirlik Mardin Turuyla Mezopotamya Keşfine Hazır Olun
 • Günübirlik Mardin Turu: Van Çıkışlı Günübirlik Mardin Turuyla Mezopotamya Keşfine Hazır Olun
 • Günübirlik Mardin Turu: Van Çıkışlı Günübirlik Mardin Turuyla Mezopotamya Keşfine Hazır Olun
 • Mardin
 • Dara Antik Kenti
 • Beyaz Su
 • Midyat
 • Mezopotamya
 • Güneydoğu
Van Çıkışlı Günübirlik Mardin Turuyla Mezopotamya Keşfine Hazır Olun

ÖNEMLİ NOT : TURUMUZ TUR TARİHİNDEN 1 GECE ÖNCE GECE 24.00'DA ÇIKIYOR. REZERVASYON YAPARKEN BU TARİHLERE DİKKAT EDİNİZ

YOL GÜZERGAHI

VAN-GEVAŞ-TATVAN-BİTLİS-MARDİN

TUR PROGRAMI

1. GÜN VAN-GEVAŞ-TATVAN-BİTLİS-MARDİN : GECE 23.00’DA Van’daki buluşma noktamızda siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Otobüsümüze yerleştikten sonra rehberimiz ile tanışıyoruz. rehberimiz sizlere tur programımız ve genel bilgiler verdikten sonra Van’dan ayrılıyoruz.

 2. GÜN MARDİN – MİDYAT  – VAN : Mardin’de alacağımız Serpme kahvaltımızın ardından turumuza Mezopotamya’nın kokusunu, tarihi dokusunu, eşsiz güzelliklerini keşfedeceğimiz mardin turumuza başlıyoruz. mezopotamyayı ayaklarımız altında gibi hissedeceğimiz, tarihin en önemli medreselerinden olan bir çeşmeye ve havuza dahi inanılmaz dersler sığdırmış olan kasımiye medresesini rehberimizden dinliyoruz.. dinlerin ve dillerin kenti mardin ismini ne kadar da hak ettiğini daha net anlayabileceğimiz noktalardan olan bugün dahi faal olan kırklar manastırını Süryani bir kardeşimizden dinliyoruz. Mardin tarihinin vazgeçilmez güzelliklerinden Süryani kültürüne şahitlik ettikten sonra turumuza eski mardin ile devam ediyoruz. Eski mardin’de vereceğimiz serbest zamanda yöre insanının el işi göz nuru ürünleri satın alabileceğiz. Alışveriş molamız ardından eski mardin gezimize başlıyoruz. Eski mardin gezimiz sırasında Süryani kilisesi, ermeni kilisesi, ulu camii gibi bir çok tarihi ve kültürel değerleri keşfediyoruz. Öğle yemeğimizi de yöresel mardin restaurantlarında mardin yöresel yemeklerini de tattıktan sonra turumuza Dara Antik Kentiyle devam ediyoruz. dara antik kenti ve nekropolü gördükten sonra. doğası ve serinliğiyle bizleri kendine hayran bırakacak olan BEYAZSUyu ziyaret ediyoruz. turumuza 2000li yıllardaki diziler ve filmler ile keşfettiğimiz Midyat yolculuğumuza başlıyoruz. Süryani sanatını hissedeceğimiz Süryani sanatkarların eserleri telkâri gümüşüyle tanıştıktan sonra, Süryani ustaların ellerinden çıkmış olan mimari deha ve hümanist yaklaşım ile yapılmış olan ve güneşi tersine alarak insanların gölgede ve serinde yürüyebilmelerini sağlayan Midyat evlerinin gölgesi eşliğinde sıla dizisiyle ünlenen ve meşhur Midyat evlerinin en güzel örneklerinden olan Midyat sıla konağını rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Sıla konağında vereceğimiz serbest zamanın ardından Midyat çarşısında Süryani şarabı ve telkâri gümüşü alabilmeniz için rehberimiz serbest zaman verecek. Serbest zamanımızın ardından Van dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. GECE 24.00 civarlarında van’a ulaşarak siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. Bir sonraki KAPİTAL TUR ( vangezitoplulugu ) turunda görüşmek dileğiyle hoşçakalın…

DAHİL OLANLAR:
• ULAŞIM  • LİSANSLI REHBERLİK • SEYAHAT SİGORTASI • KAHVALTI • ARAÇ İÇİ İKRAMLAR • KAPİTAL TURİZM REFAKATİ

HARİÇ OLANLAR:
• MÜZE GİRİŞLERİ • ÖĞLE YEMEĞİ

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

▶️ Yol Güzergahındaki Şehirlerden Şehrin Çevre Yolundan Misafirlerimizi Alabiliriz. Van Merkez ve Tatvan dışında Şehrin içine giremiyoruz. Dönüşte de aynı şehirlerden geçiyoruz. )
▶️ Turumuzda Alışveriş İçin Zamanlar Verilmektedir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6
LOKASYON:
Mardin (Van ve Bitlis çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Van Devlet Tiyatrosu,
Edremit,
Gevaş,
Tatvan,
Bitlis
BİTİŞ:
Tur bitiminden Misafirlerimizi Güzergah Üzerinde Diledikleri Yere Bırakıyoruz. Güzergah dışına kesinlikle ÇIKILMAMAKTADIR.
İPTAL POLİTİKASI:
Acenta gerekli gördüğü durumlarda müşteriye de bildirmek kaydı ile ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından iki gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edilebilir. Acente Tarafından İptal Edilen Turun Ücreti Müşteriye kesintisiz iade edilir. Müşteri Tarafından Talep Edilen İptaller ve tarih değişikliklerinde ise Tur hareket tarihinden 04 gün önce yapılan iptallerde Turun total ücretinin %40 ı, 03 gün önce olan iptallerde Turun Tüm Ödemesi müşteriden tahsil edilir ve İADE EDİLMEZ. Müşteri satın aldığı turu gezinin başlamasından 02 gün öncesine kadar istediği kişiye devredebilir. Uçaklı turlarda tur tarihinin 20 gün öncesi ve daha sonraki iptallerde hiçbir mazeret kabul edilemez. Müşteriden Tüm Ödemeler Tahsil Edilir.

TARİH VE FİYATLAR

2.000TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Günübirlik Mardin Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
(545) 432 32 65
Şerefiye mahallesi Zerbank Sokak No:21
    İPEKYOLU/VAN
2382
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.