Size Özel Bir WordPress Teması

Size özel bir WordPress teması yaptırın

Web sitemi uzun seneler sorunsuzca kullanayım, her istediğimde teknik destek alayım diyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Özellikle fiyat konusunda kafanızın rahat olmasını söyleyebiliriz. Fiyatlandırmamız belirli bir standarta göre yapılmaktadır ve ücret adamına göre değil işe göre mantığıyla belirlenmektedir.
Teknik Destek
Yaptığımız tüm işlerde övünerek bunu biz yaptık diyebiliyorsak başarılı olmuşuz sayarız. Daha önceden hazırladığımız tüm web sitelerini kontrol eder; destek taleplerini her zaman kabul ederiz.
Eğer sizinle ayrı bir anlaşma yapmamışsak tüm teknik destek hizmetleri ücretsizdir.

Temalarımızın Ortak Özellikleri

SEO Uyumlu Yapı

Yaptırmak istediğiniz her tema SEO kuralları dikkate alınarak kodlanır ve Google’nin tüm hizmetleriyle tam uyumlu şekilde çalışır. Başlıklardan görsellere kadar tüm içerikler SEO standartları ve hız gözetilerek şekillendirilir.

 

Standartlara Uygun Kodlama

Hem CSS hem HTML yapısı olarak tüm kodlamalarımız W3C standartlarına uygundur ve tam geçer not alır. Açıkcası; kullanımdan kalkmış, etkisini yitirmiş ve kalabalıktan başka bir işe yaramayan kodlarla işimiz olmaz. Tasarımlarımızı mümkün olan en az kodla yazmaya gayret ederiz.

 

Profesyonel Tema Ayarları

Tüm tema düzenlemelerinizi tek bir panelden kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca tüm temalarımızda ayarlarınızı istediğiniz zaman yedekleme imkanınız da vardır.

 

Temaya Özel Bileşenler

Othemes WordPress temalarında birçok şey için uğraşmanıza ve eklenti aramanıza gerek kalmaz. Buna tema bileşenleri de dahildir. Gerekli olabilecek tüm bileşenler temaya dahil edilmektedir.

 

WordPress’in Tüm İmkanları…

Temalarımızda WordPress’in tüm imkanlarından yararlanmaya gayret gösteririz. Özel yazı biçimleri, taksonomiler, gelişmiş metabox alanları, panel bileşenleri… Sürekli gelişen WordPress ortamıyla beraber temalarımız da gelişip yeniliklere ayak uyduracak duruma gelmektedir.

Whatsapp İletişim
Bizimle Whatsapp'tan İletişime Geçin..
Merhaba,
Aşşağıdaki Whatsapp İletişim Butonuna Tıklayarak Bize Whatsapp'tan Ulaşabilirsiniz.